Новини

+38 066 1 980 980 Отримати додаткову інформацію

x

Зворотній зв'язок

Надішліть нам повідомлення і ми відповімо вам у найкоротший час

01.05.2017

Жити в Swisstown стало ще безпечніше

З радістю повідомляємо, що з 01.05. 2017року охорону та патрулювання території нашого містечка Swisstown здійснює ліцензована та професійна охорона компанія «Євробезпека». Таким чином жити в Swisstown стало ще безпечніше, а діткам та батькам відпочивати на території ще комфортніше.

Окрім охорони та підтримування порядку компанія «Євробезпека» здійснює патрулювання території та надає послугу з охорони вже збудованих будинків ( «пультова охорона»). Також на території постійно працює патрульний автомобіль.

В перспективі планується відкриття філіалу компанії на території містечка Swisstown з метою посилення ефективності роботи та надання максимального широкого спектру послуг клієнтам та жителям Swisstown.

Коротко про охоронну компанію «Євробезпека»:

В групу Охоронної компанії "Євробезпека" входять ТОВ «АОБ «Гриф», ТОВ «Дипбезпекасервіс», ТОВ «Мілленіум Сек’юріті» Компанія "Євробезпека" успішно діє вже більше 10 років на ринку України охоронних послуг, забезпечуючи для своїх клієнтів постійно високий рівень безпеки.

На теперішній час клієнтами компанії "Євробезпека" являються: державні, приватні, дипломатичні установи, банки та ряд інших об'єктів.

Охоронна компанія "Євробезпека" пропонує:

  • пультова охорона і реагування з виїздом груп затримання;
  • встановлення охоронної сигналізації будь-якої складності;
  • встановлення бездротових і гібридних сигналізацій;
  • відеоспостереження з виведенням через інтернет на віддалений комп’ютер, планшет,телефон.
  • системи контролю доступу будь-якої складності;
  • організація фізичного поста охорони будь-якої складності;
  • послуги з охорони особистості, майна, території з різною площею та рельєфом, надійний і гарантований супровід вантажів;
  • забезпечення безпеки об'єктів: приватних квартир, будинків і заміських котеджів, офісних приміщень, заводів і підприємств будь-яких розмірів, форм власності;
  • супровід та встановлення обладнання технічного контролю: охоронної та пожежної сигналізації, інноваційних систем відеоспостереження, механізмів контролю доступу і якісного GPS-моніторингу

Найкращі ділянки на продаж

Маленька Швейцарія в 35 хвилинах від Києва

x

отримати додаткову інформацію

Дякуємо! Найближчим часом ми з вами зв'яжемося.